Tesettürde Stil Sahibi Olmak

Bütün hanımlar bilmelidir ki kıyafetlerin birbiri ile uyumlu olması, şık olduğu anlamına gelir. Bu bir stil değildir. Ancak şık bir giyim şeklidir.

Örneğin herkes lacivert bir pardesü giyebilir. Bu şık bir kıyafet seçimi olabilir. Tarz olan ise her zaman, istisnasız, lacivert bir pardesü altına örneğin bir spor ayakkabı giymektir. O zaman o kişinin kıyafeti tesettür giyim adına bir stil olarak düşünülebilir. Yada eşarbın her zaman aynı şekilde bağ-lanması sizin imzanız olarak kabul edilebilir.

Tanımlamak istersek stil sahibi olmak demek, bir imza gibi tüm kombinlerinizde uyguladığınız ya da kullandığınız bir detay demektir. Bir açıdan tarz sahibi olmak bu şekilde sağlanabilir.

Hazır Kombinler Kullanmak

Pek çok mağaza, özellikle vitrinlerde hoş kombinler oluşturarak ürünlerini sargilemk isterler. Oldukça da başarılı kombin yapan giyim mağazaları bulunabilir. Bu kombinlerden bire bir aynı ürünleri alıp, gayet şık olabilirsiniz. Ama bu sizi tarz sahibi yapmaz. Sadece o kombini bütün parçaları ile alabilecek alım gücünüzün olduğunu gösterir.

Tarz olmak, o kombinde beğendiğiniz ayakkabı ile her zaman kullandığınız pardesünüzün kombinlenmesinde ortaya çıkacaktır. Belki eşarbınızın bağlanma şekli ile ayakkabınızdaki bir detaya gönderme yaparak tarz sahibi olabilmeniz mümkündür. Ya da pardesünüzün kemerini çıkarıp yerine ayakkabınızı çağrıştıran bir materyal ile kullanabilirsiniz. Böylece tesettür elbise tarz olarak kombinlenmiş ve oluşturulmuş olacaktır.

Eğer Halen Arayış İçindeyseniz Alyadua.com adresini ziyaret etmenizi öneririm