Sözlerin Hayatımızdaki Yeri..

Sözler, hayatımızı bir anda değiştirebilecek bir güce sahiptir. Bu sözler sayesinde sizlerde hayatınıza istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Önemli olan hangi sözün sizi tam olarak yansıttığını en iyi şekilde bilmek olacaktır. Sözleriniz ne kadar güçlü olursa sizlerde o kadar güçlü olursunuz. Bir insanın yaşama sevincini elde etmesini sağlayan bir söz ile yapamayacağı şey yoktur.

Sözlerin Hayatımızdaki Yeri

Sözler, ağızdan ağıza dolaşan ve geçmiş zamanlarda insanların elde ettiği tecrübelerden meydana gelen bir harf bütünlüğü olarak tabir edilebilmektedir. Sözler olmasaydı hayatımızda hissetmiş olduğumu bir çok duyguyu yeteri şekilde dile getiremeyecektik. Oysaki bu duyguları bizlere en iyi şekilde aktaran, bizlerin bilmediği ya da aklına gelmediği tarifleri bir başkasını yapıyor olması bizlere umut vaad edici niteliktedir. Sizlerinde kendinize ait sözleri var ise ve bu hayattan edinecek bir takım bilgileri olduğunu düşünüyorsanız sizlerde sitemize üye olarak şair sözleri adı altında yayın yaptığımız bu platformda sizlerde birer şair olabilirsiniz.

Sadece şairlere değil, sizler gibi yetenekli ve akıcı kişilere de bu arşivde ihtiyacımız var. Sizlerinde sözleri bir başkasının hayatını değiştirebilecek niteliktedir. Oysaki siz bunun farkında değilsiniz. Farkında olmak için platformumuzu daha yakından takip edebilir, popüler sözler kategorisinde yer vermiş olduğumuz en çok beğenilen sözlere göz atabilir ve bu anlamda kendinizi geliştirebilirsiniz. Kim bilir, belki ileride en iyi yazar siz olacaksınız ?

Kendimden bir söz ile yazıyı noktalamak istiyorum. Unutmayın, her şey sıradaki şarkıya bağlı. Sözün dövmeye dökülmüş halini de sizlerle paylaşacağım.

IMAG0507