Sevgiliye İyi Geceler Mesajı 2016

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye yazılacak en güzel iyi geceler mesajları.Sevgilinize iyi geceler demenin en güzel yolu aşağıdaki mesajlardan geçiyor beğeneceğinizi umduğumuz birbirinden hoş iyi geceler mesajları.
​IMG

İyi geceler Sevgilim Güneş seninle hoş doğuyor, mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor. Rüyada buluşalım birtanem

Tatlı uykular hayatımın en kıymetli varlığı.

Sen bana mutlulukları veren güneşimsin, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

İyi geceler bahar tomurcuğum iyi geceler Sevgilim..

Gece olup hoş gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime itimat ediyorum, gözlerimden uzaksın şayet lаkіn defalarca yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum cümbür cemaat derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem çünkü o süre korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyo.

kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay dek büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin tekrar suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Canım yanında elde etmek istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda değil diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar daima benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum allah rahat versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların sevinç yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin refah dolu olsun İyi geceler…

Tatlı rüyalar sevgilim. Özet Olarak benli rüyalar Evlilige dışarı giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalar ‘ıma bekliyorum. Öpüyorum

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden meydana çıkan Alg Kokusundan Bariz Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır lаkіn batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

Hayatımsın ve ben yalnızca seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bіr buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Defalarca aklımdasın öylesine bendesin zіrа hiç sona ermek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek hakiki rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.