Ramazan Bayramı Mesajları Whatsapp

Whatsapp Ramazan Bayramı Mesajları

Huzura en fazla ihityaç duyduğumuz bu günlerde güzellik, birlik, beraberlik batmış, tekrar tekrar bіr öncekinden daha güzel ve mutlu bіr ramazan bayramı diliyoruz.

Varlıgı ebedı olan, merhamet sahıbı, adaletlı yuce allah kendısıne dua edenlerı gerı cevırmez. dualarınızın rabbın yuce katına ıletılmesıne vesıle olan ramazan bayramınız mubarek olsun.

Bir avuç dua, bіr kucak sevgi, sıcak bіr mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz kolaylık dolsun,bayramınız kutsal olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene sevinç ve neşe getirmesini diliyorum… Ramazan Bayramını Kutlarım

Dost acı söyler, hayat sessizce biter, vakit su gibi akıp geçer, yalnızca hayat yok koskoca dünya biter… nice mutlu ramazan bayramları….

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla doymuş bіr dünyadır bayramlar, ramazan bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Bu mubarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut atrafınızda sevgi olsun ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ramazan bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız verimli olsun…

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar bambaşka geçince üzüldüğüm. Bayramınız kutsal olsun!

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin daima seninle olsun Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bіr araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle şanslı bayramlar.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi ulu Allah ’a ebedi şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, оysа sakin, ola ki bitap, yine de mutlu, gerçi ümitli, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size ramazan bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı yetkisiz etmeyin…

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin daima yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha fazla açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun…

Bin damla serilsin yüreğine, bin sevinç dolsun gönlüne, bütün hayallerin hakiki olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın kutsal olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi ulu Allah’a ölümsüz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle batmış günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Gülerek geldi kutsal ramazan bayramı, acilen ellerim havada dua ediyorum yaradanıma bu mübarek ramazan bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım ALLAHıma..

Bugün dualarınızı herzamankinden daha çok yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en bahtı açık şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere, ramazan bayramınızı kutlarım

Evinize gül kokusu essin kalplerinize allah iyilik versin bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, olur ya durgun, şayet bitkin, gerçi mutlu, gerçi ümitli, gerçi sevgi dolu nice bayramlara…

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah ’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur ’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazan Bayramın kutlu olsun.

Bir kucak dua, bіr kucak sevgi, sıcak bіr mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz rahat dolsun,ramazan bayramınız kutsal olsun….