Köpek Eğitiminin Sırları

Köpek dostunuzu sahiplenmeden önce ya da sahiplendikten sonradan davranışlarınızdan başlayarak yapmanız gereken ahenk ve değişiklikleri anlatan, birlikte yaşayacağınız günlerin nitelikli ve değerli geçmesi için size öncülük etmek amacıyla hazır bіr kılavuz kitaptır.
Köpek dostunuzla yaşarken karşılaşabileceğiniz esas sorunların, davranış problemlerinin çözümlerini, eğitimi için kullanacağınız komutları öğretme şekillerini, nasıl iletişim kuracağınızı ve birbirinizi nasıl anlayabileceğinizin yollarını bulabileceğiniz bu kitap, köpek dostunuza cinayet vermeden ona dürüst eğitimi, doğru yolla öğretmenizi sağlayacaktır.
İşin sırrı ise; köpek dostunuzun lideri olarak ona kendinizi nasıl anlattığınızdır. Siz kendinizi doğru anlatmayı başarırsanız, o da size içten davranışlarla yanıt verecektir. Unutmayın! Köpekler mantık yürütemezler, ilişkilendirerek öğrenirler. Uluslararası kabul görmüş pozitif metotlarla uygulayacağınız bu eğitim yöntemlerini köpek dostunuz eve geldiği günden itibaren kullanabilirsiniz. İster 2 aylık olsun, ister 10 yaşında olsun, yaş sınırı olmamakla birlikte kendinize tarafından eğitim yöntemlerini geliştirebilirsiniz.
SIR =  İnsan mantığı + Doğru zamanda bahşetme + Içten karoser dili + Dürüst ses tonu = Ne zaman ne yapacağını haberdar olan zeki köpek!