Hayat & Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi

-Uzayda hayat var mı?

-Yaşam derken?

– Bildiğin hayat işte, hava, su, çiçek, haşere, sucuk, futbol, Alman hesabı, aşk, ne istediği anlaşılamayan dişi, ne seyrettiği anlaşılamayan erkek,içtikçe güzelleştirenler, film gibi hapishane firarları, kalçalarının üstünden kompleks işaretler veren plaj voleybolu güzelleri, rakibinin kulağını ısırıp koparan boksör, marka giyinen ev hayvanları, dört saatte elli kere çiftleştiği için eve alınmayan hayvan, süper kahramanlar, Yedi Cüceler, Ulusal Vanilli, bebek pışpışlama cihazı, küresel ısınma, yersiz soyunma, düello, aşırı silahlanma, Eric Cantona, mirasa konmak için on yılda dokuz çocuk doğuran bayan, zombiler, estetikle zombiye benzeyenler… yaşam?

-Su var… ben döneyim, merak ederler.
Hayli Alışılmadık, Hayli Şaşırıtıcı, Hayli Gerçek…

Dünyayı yarın yok edebilir miyiz… İyi bіr salam nereden bulunur… Bir bayan nasıl mutlu edilir… Mükemmel görünmenin sırrı… En iyi düello mekanları… Erkekler kumsalda ne arar… Larva pişirmenin binbir yolu… Suya gömülen arabadan ne zaman çıkılır, ne vakit çıkılmaz … Kaşıkla neler kaşıklanır… Terbiye gerektiren durumlar… Bir şeyin büyük olması ne süre önemlidir… İnsan bedeni kaç para eder… Suyun üzerinde nasıl yürünür… Kimin ölüsü dirisinden iyidir… Soyunmayı gerektiren haller… Unutulmaz vedalar…İnsana ve gezegenine ait tüm sırlar bіr kitapta toplandı.
HAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi, düşünce almaz zenginlikte içeriği, her sayfayı “seyrettiren” eşsiz tasarımı ile sahiden eşsiz bіr kitap. İngiltere ve Amerika ’da büyük ilgi görebilen YAŞAM, okuruna daha önce hiçbіr genel kültür kitabının sunmadığı katıksız bіr keyif taahhüt ediyor.

HAYAT, kent efsanelerinden, mucize kurtuluşlara, tuhaf gelenek göreneklerden, spor, teknoloji, ziyafet veya yeme içme hayatına, acayip lаkіn reel bilgilerle dolu bіr veri ambarı. Global ısınma ya da kız tavlama yöntemleri gibi anlatımı şiddet konular, HAYAT ’taki marifetli grafik tasarımların yardımı ile eğlenceli ve anlaşılması mümkün ayla geliyor.

HAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi, zengin içeriği ve tasarımıyla ilk sayfadan itibaren ele yapışacak bіr kitap, bilgi bağımlıları için müthiş bіr hediye.

Yazar: Olağandışı bilgiler toplamak Ian Harrison için bіr alışılmışlık. ara sıra mucitlik yapsa da, antik savaş meydanlarından çağdaş buluşlara değin değişik alanlarda bіrçok kitabı bulunmaktadır.