Eyvah, Yönetici Oldum!

Bir İnsan Kaynakları Masalı, İşte Baskı Ahali, İyi Ki Farklıyız ve Kuvvet İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek kitaplarının yazarından idare yolculuğuna çıkanların “iyilik meleği” olmaya namzet bіr kitap

Özden Aslan, idare kitapları alanında iyi bіr yazan. Bunun iki temel nedeni var: Ilk Olarak, eserlerinde doğrudan ders vermeye çalışmıyor. Okur dersi kendisi çıkarıyor, bu çok güzel bіr fırsat. İkinci nedense, Özden Aslan ’ın iyi bіr lider ve oldukça tecrübeli bіr İK yöneticisi oluşu. O yüzden anlattıkları defalarca pratik ve reel. Bu kitap, yalnızca yöneticilerin yok, meslek hayatındaki herkesin ders çıkaracağı çok mükemmel bіr alıştırma. Tek bіr eksiği var kitabın: O da yazarın Türk oluşu. Kitap, “Dolores Steward yazdı” diye basılsaydı, fazlasıyla okunurdu muhakkak olun.
Ahmet Şerif İzgören

Uzun zamandır beklediğiniz gün geldi ve bundan bzіrа idareci koltuğundasınız. Peki ya bundan sonrası? Bu sürece hazır mısınız? Yönetici olmanın gerektirdiklerini tamamen biliyor musunuz? Bunları yerine getirebilecek misiniz? Beklemediğiniz anlarda beklemediğiniz yerlerden gelecek soru ve sorunlarla baş edebilecek misiniz?

Kendisi de bіr idareci olan Özden Aslan, yöneticilerin ve idareci adaylarının içten adımlar atmalarına ve idare temellerini sağlam yapı etmelerine yardımcı olmak üzere hazırladığı Eyvah, Yönetici Oldum! ile sadece bu soruları yanıtlamakla kalmıyor, bununla beraber kendine has bіr kurgu ve ifade ile yöneticilere ve idareci adaylarına roman tadında bіr rehber kitap sunuyor.