Erkekler için Salaş Kazaklar

Yeni sezonda en çok tercih edilen ve sokaklarda en çok gördüğümüz kazak trendlerinden olan istanbul travesti salaş kazak modelleri, rahat bir stili sizlere sunma konusunda oldukça ideal bir görüntüye de sahip. Salaş kazaklarla yapacağınız kombinler ile birlikte kendi tarzınızı oluşturmanız da oldukça kolay.
Erkekler için Salaş Kazaklar
V Yaka Salaş Kazaklar
Erkek salaş kazak modelleri içerisinde en çok rağbet edilen model olan V yaka salaş kazaklar, örgü detayıyla birlikte ön plana çıkıyor.
Bisiklet Yaka Salaş Kazaklar
Erkekler için üzerinde figürler yer alan veya standart düz bir yapıya sahip olarak üzerinde farklı renkler bulunan bisiklet yaka salaş kazaklar da satışa sunuluyor. Bisiklet yaka salaş kazaklarda tercihinize göre vücudu saran modelleri de bulabilirsiniz.
Bayanlar için Salaş Kazaklar
Uzun Salaş Kazaklar
Hem spor hem de şirin bir tarz olan uzun salaş kazaklar her zaman için tercih edebileceğiniz modellerden oluyorlar. Uzun salaş kazaklarla beraber tercih edebileceğiniz tayt modelleri ve şort modelleri size oldukça hoş bir görünüm sağlayacaktır.
Mini Salaş Kazaklar
Mini salaş kazaklar, mevsim geçişleri için tercih edilebilecek seksi bir görünüme sizleri kavuşturacak olan kazak modelleri oluyor. Mini salaş kazaklarda değişen farklı renkler de sizleri memnun edecek.
Tek Omuzu Düşük Salaş Kazaklar
Tek omuz dışarıda kalacak şekilde esnek yapısıyla beraber omzu düşük salaşlar da bayanların alternatifleri arasında yer alan bir diğer model. Omuz detayının getirdiği hoş bursa travesti görünümle birlikte yapılacak doğru bir kombin sizlere eşsiz bir görünüm sağlayacaktır.