Duygusal Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları Hissi

Hoş Hissi Doğum Günü Mesajları

Bugün bіr yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki bütün dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun

Duygular vardır anlatılmayan. Sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan millet vardır fаkаt katiyen unutulmayan işte sende onlardansın

Dünyada özgün bіr çekicilik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi fаkаt doğdun!

Kısa bіr mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en hoş yıllar çabuk geçenlerdir. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bіr önceki günden daha hoş, isteklerine yerinde ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde daima bіr gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, galibiyet merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi doymuş kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak değin zorlama, sensizlik vefat değin acı,sen nefes dek manâlı, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

Bütün Hoş Günler Sadece Senin, Sen ise Yalnızca benim ol Birtanem, iyiki Doğdun iyiki BenimSin Bebeğim Herşeyim Senin, Sen Mutlu Oldukça Benim için Hergün Doğum Günüdür MucukkSSs

Benim için Bana Ilk Baktığın Gün, Elimi Tuttuğun Gün, Birincil Öptüğün Gün ve Bunların Bana Armağan Olarak verildiği gündür. Doğduğun gün Kutlu Olsun Aşkım, Seninle Bir Günü Yok Ömürümü Paylaşmaya Hazırım Canım tek Varlığım..

Umutlar Adın Olsun, Baktığın heryer Rahatlık Dolsun, Gözyaşların Kurumuş Duygulara Merhem Olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım.

Duygularının Mutlulukla Kaynaştığı Bu güzel ve özel günde, Tüm Arzularının Hayata geçmesini Dilerim, En Fena Gününde Böyle olsun Doğum günün Kutlu Olsun.

Gözlerini Nasıl ilk Açtığın Gün Umutla Baktıysan Hayata, Bugünden Sonrada zіrа Bakmanı Diliyorum hayata, Unutma çünkü her nefes bіr umut, her umut bіr yeni sayfadır ve her sayfa yeni bіr dünyadır, içindeki Dünya Huzurla Dolsun yarınların Bugünlerinden Daha Güzel Olsun Doğum günün Kutlu Olsun.

Yanına Olamasam da Benzer telaşı yaşıyorum şuan senden uzak, hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut doymuş refah verici olsun doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun..

Mutlu günler Ivedi geçer, Bugünün de vermiş olduğu refah ve neşe hayatında hoş bіr hatıra olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın, sen herzaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

Birlikte Ağlayıp, Birlikte Güldüğümüz Şu Fani Dünyada, beklentilerinin keyif verici şekilde gerçekleşmesi dileğiyle, Bugünün bütün içtenliğiyle Hayatının Gözlerin Dek Hoş Geçmesini Dilerim Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Bol Miktarda Sevgi, Azıcık şans, azıcık heyecan, birazda kalbimden katıyorum bu mesaja umarım bunların birleşmesinden çıkacak sonucu söylersin bana :) Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Nice Hoş yıllara.

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar yetkisiz olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, keyifli ve hayat doymuş yaşlara…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bіr güneş gibi etrafına parlak saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Bugün doğum günün olduğu için ayrı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Fakat sen benim için yalnızca bugün değil her gün ayrı ve özelsin.