Dostlukla İlgili Yeni Yıl Mesajları 2016

2016 Dostlukla İlgili Yeni Yıl Mesajları

Geleceği oluşturacak her yeni günün bіr önceki günden daha hoş, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, şayet sakin, şayet bezginlik, yine de mutlu, gerçi ümitli, yine de sevgi batmış nice yıllara.

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bіr heves, tutku bіr hedef, gaye bіr şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak arkadaşlık, arkadaşlık hatırlamaksa аmmа her zaman aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve baki olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, kolaylık ve barıştırma dolu bіr sene dileğiyle…

Yeni bіr yıla girerken sevgi ve uzlaştırma diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip dışarı giden koca bіr yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Yeniden bіr sene başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bіr yıla başlangıç yapmanızı ve bütün yılınızın benzer güzellikte geçmesini diliyorum.

Her yeniyıl bіr başka hoş.. 2016 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun.

Yeni yılda bütün dargınlıkların bitmesi ve barıştırma içinde yaşanması dileğimle…

Cümbür Cemaat bіr başkasına destek etseydi, herkesin işi yapılmış olur. yılbaşı paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Aklıselim aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2016 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Bütün adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Bu dünyada mutlu olan millet; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!